Zasługi dla ochrony środowiska

W dniu 3 października 2019 roku nauczyciele naszej szkoły odznaczeni zostali przez ministra środowiska, Henryka Kowalczyka, za propagowanie przyrody i krzewienie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży. Uroczystość odbyła się w Ministerstwie Środowiska. Odznakę honorową „Za zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej” otrzymali: pan Marcin Gałązka, pan Krzysztof Kędziorek, pani Małgorzata Sobiech i pani Renata Wrona. Odznaka ta jest zaszczytnym i honorowym wyróżnieniem i może być nadawana obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej oraz obywatelom państw obcych w uznaniu ich zasług dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Wyróżnionym nauczycielom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w szerzeniu wśród uczniów idei ekologii i ochrony środowiska.