Spotkanie z podróżnikiem

Dnia 17.12.2019 r. w CSiK w Garwolinie odbyło się spotkanie z pasjonatem podróży Piotrem Wnukiem. Wzięły w nim udział klasy I F i II F. Temat prezentacji brzmiał: „Włóczęga po Indochinach”. Podróżnik w barwnej gawędzie opowiadał o swoich wędrówkach po Wietnamie, Laosie, Birmie i Kambodży. Prelekcję uzupełniały przepiękne zdjęcia tej części świata.

Na spotkaniu Piotr Wnuk przedstawił wiele informacji oraz ciekawostek dotyczących wymienionych krajów (przyroda, życie codzienne, kultura i religia). Wędrowiec zachęcał młodzież do poznania świata, realizowania marzeń i rozwijania pasji. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem jego przygód. Na koniec zadawali wiele pytań dotyczących opisywanych krajów oraz logistyki wypraw . Piotr Wnuk wyczerpująco odpowiedział na każde z nich.

Spotkanie zorganizowała biblioteka szkolna we współpracy z Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną w Garwolinie.

Zobacz profil Piotra Wnuka w serwisie Facebook