Mamy stypendystów!


Poznaliśmy tegorocznych laureatów programów stypendialnych realizowanych przez samorząd województwa mazowieckiego – „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”. Wśród nich jest 96 uczniów z subregionu siedleckiego, z czego 40 z powiatu garwolińskiego. Spotkanie z młodzieżą z całego subregionu odbyło się w poniedziałek 3 lutego w Zespole Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie.

Z rąk Elżbiety Lanc i Janiny Marii Orzełowskiej dyplomy stypendystów odebrali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Jakub Grzechnik i Marcin Romanowski.

Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka skierowany jest do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz  liceów ogólnokształcących, zlokalizowanych na obszarze Województwa Mazowieckiego osiągających wysokie wyniki w nauce. Projekt ma na celu rozwijanie zdolności edukacyjnych i motywowanie do dalszej nauki.

Stypendystom gratulujemy!

Tagi: ,