Pedagog

Pedagog szkolny
Anna Patynowska-Gendek

W mojej pracy najbardziej fascynują mnie SPOTKANIA Z MŁODYM CZŁOWIEKIEM, takim, jak TY. I chociaż powody tych spotkań z reguły są smutne, czasami nawet tragiczne, czuję potrzebę, żeby z Tobą być. Staram się rozumieć Twoje uczucia, przede wszystkim słuchając tego wszystkiego, co Cię boli.

Jeśli jesteś smutny, zrozpaczony, przerażony, wściekły, sfrustrowany, samotny, przeżywasz coś, co sprawia, że nie chce Ci się żyć – pozwól sobie pomóc, może razem uda nam się coś z tym zrobić.

Zapraszam Cię także wtedy, gdy masz trudności z koncentracją uwagi, nie wiesz, w jaki sposób się uczyć albo jesteś niezadowolona/y ze swoich wyników w nauce, nie wiesz, jaką decyzję podjąć wybierając dalszy kierunek kształcenia.

W naszym pokoiku znajdzie się miejsce dla Ciebie, także wtedy, gdy będziesz czuła/czuł się zmęczona/y, zestresowana/y, zniechęcona/y. Jesteś mile widziana/y w każdej sytuacji.

Jeśli lubisz TEATR zachęcam Cię do pracy w grupie teatralno – profilaktycznej Zamiast, którą mam przyjemność prowadzić.

W czwartki od godz. 15.00 do godz. 16.00 szczególnie zapraszam RODZICÓW. Nikt nie jest przygotowany do dorastania swoich dzieci. Każdy z nas ma z tym mniejsze lub większe problemy. Kochamy nasze dzieci. Dzieci kochają nas, ale nie zawsze ta miłość jest prosta i zrozumiała. Zachęcam do szukania POMOCY i dzielenia się tym, co boli.

Chętnie pomogę WYCHOWAWCOM w rozwiązaniu sytuacji trudnej wychowawczo, dotyczącej całej klasy, czy konkretnej osoby. Zapraszam również do współpracy w prowadzeniu lekcji wychowawczych.
Porady i konsultacje dla rodziców:
– czwartek: 15.00 – 16.00
– w terminie ustalonym telefonicznie (25) 682-27-54 wew. 38
– podczas dni otwartych

Anna Patynowska-Gendek