Aktualności wycieczki

Aktywnie i refleksyjnie, czyli licealiści w Warszawie

21 marca powszechnie kojarzony jest z pierwszym dniem wiosny, ale nie wszyscy wiedzą, że jest to też Dzień Poezji.

Uczniowie klas 1c i 1d przywitali wiosnę podczas wycieczki do Warszawy. Licealiści obejrzeli spektakl profilaktyczny „Wszechmocni w sieci” w Teatrze Kamienica, podczas którego mieli okazję do głębokich refleksji i przemyśleń na temat aktywności w mediach społecznościowych i konsekwencji, jakie niesie za sobą nieodpowiedzialne korzystanie z nich.
Kolejną atrakcją było ćwiczenie tężyzny fizycznej podczas skoków na trampolinach pod czujnym okiem instruktorów w parku trampolin. Po wzmożonym wysiłku fizycznym uczniowie poczuli potrzebę uzupełnienia kalorii w pobliskiej restauracji.
Oprócz pięknej pogody towarzyszącej nam cały dzień, wszystkim uczestnikom dopisywała również pogoda ducha.

W czasie wycieczki grupą licealistów opiekowały się wychowawczynie – panie Joanna Kuźnia i Katarzyna Jaworska, a także pani Renata Wrona oraz pani dyrektor Joanna Ostrowska.