Aktualności wycieczki

Biała szkoła 2022

Dużą popularnością wsród amatorów białego szaleństwa cieszą się wyjazdy na narty. W tym roku uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Andrzeja Frąckiewicza, p. Dariusza Kowala, p. Krzysztofa Kędziorka oraz p. Andrzeja Szarka w dniach 9-15 stycznia 2022r. brali udział w białej szkole. Celem wyjazdu do miejscowości Małe Ciche było poznawanie środowiska geograficznego oraz historii zabytków w rejonie Zakopanego.

Uczniowie wraz z opiekunami w ramach upowszechniania aktywnego wypoczynku jeździli na nartach i snowboardzie, odbyli spacer po Krupówkach oraz poznawali tradycje regionu, uczestnicząc w wieczorze z gawędą góralską.

Aktywność na świeżym powietrzu, lokalny folklor oraz wspólne śpiewanie góralskich hitów to tylko niektóre atrakcje tegorocznego wyjazdu. Uczestnicy białej szkoły wrócili zadowoleni oraz pełni planów na przyszłość.