Categories
Aktualności

Lekcja wiedzy o społeczeństwie

20.04.2023r klasy 1a, 1b, 1g i 2a uczestniczyły nietypowej lekcji wiedzy o społeczeństwie – w spotkaniu z Posłem na Sejm RP panem Grzegorzem Woźniakiem. Naszego gościa przywitała dyrektor szkoły pani Joanna Ostrowska. Uczniowie mieli okazję do pogłębienia wiedzy o polskim parlamentaryzmie i trybie ustawodawczym. Zadawane przez licealistów pytania nakreśliły perspektywę młodych ludzi, świat ich wartości.
„Rozmawialiśmy. To chyba najważniejsze. Pan Poseł był bardzo otwarty na różne pytania i chciał nas słuchać. Opowiadał nam też o swoich wspomnieniach z naszej szkoły, ponieważ jest jej absolwentem. Był to dobrze spędzony czas. – mówi jedna z uczennic, uczestniczka spotkania.
Panu Posłowi Grzegorzowi Woźniakowi dziękujemy za poświęcony czas i wartościowe rozmowy. Czekamy na możliwość kolejnego spotkania w naszej szkole lub w Sejmie.


Strona używa plików Cookies.
Skip to content