Matematyczny MULTITEST

W pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu z matematyki MULTITEST, który ma formę testu wielokrotnego wyboru składającego się z kilkudziesięciu pytań. Zróżnicowany stopień trudności zadań oraz ich ciekawa formuła stanowią dla wszystkich uczniów zachętę do udziału w rywalizacji. Konkurs nie jest przeznaczony tylko dla uczniów najlepszych i każdy uczestnik ma szansę sprawdzenia swoich umiejętności. Materiał zawarty w testach uwzględnia wymagania określone w programach nauczania zatwierdzonych przez MEN.

W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienia zdobyli: Michalina Mikulska (klasa 1c) i Mateusz Karcz (klasa 2f), natomiast tytuł laureata otrzymał Bartosz Sybilski (klasa 2e).
Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Joanna Madej, nauczycielka matematyki.

Gratulujemy!