Categories
Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej
W czwartek 14 maja 2026 na boiskach przy Zespole Szkół nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie, odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej 6-osobowej chłopców. W turnieju rozgrywanym systemem każdy z każdym wzięło udział siedem zespołów ze szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu.
Reprezentacja LO wystąpiła w składzie: Olaf Górzkowski, Bartosz Jedynak, Aleksander Jedynak, Tymon Mikulski, Ksawery Celej, Antoni Jasiński, Tomasz Lasota, Mateusz Starzyński, Ignacy Rusak, Matuszewski Filip.
Piłkarze naszego Liceum pod opieką pana Andrzeja Frąckiewicza zdobyli brązowe medale.
Dziękujemy zawodnikom za bardzo dobrą grę i gratulujemy wywalczenia trzeciego miejsca.
