Categories
Aktualności

Motywacyjne spotkanie autorskie

Jak osiągać cele współcześnie, żyjąc w trudnych czasach? Jak realizować swoje marzenia? Jak być kimś, pozostając sobą? Stawiający sobie te pytania młodzi ludzie z klasy 3b mieli okazję do poszukania na nie odpowiedzi.

27 października 2022r. licealiści uczestniczyli w spotkaniu autorskim zorganizowanym przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Garwolinie. Młodzież spotkała się z Michałem Zawadką – aktorem, konferansjerem, lektorem, autorem serii książek „Chcę być kimś!”.

Oto refleksje licealistów po spotkaniu:

„W czwartek 27 listopada miałem okazję pójść z klasą na spotkanie z mówcą motywacyjnym – Panem Michałem Zawadką. Na spotkaniu była miła atmosfera z humorystycznymi akcentami. Nie obyło się bez poważnych i poruszających momentów, które pokazały problemy obecnej młodzieży – na przykład myśli samobójcze czy szufladkowanie osób. Od razu widać, że Pan Zawadka ma doświadczenie w tym, co robi i wie, jak przemawiać do młodzieży oraz motywować do działania. Nie żałuję pójścia na to spotkanie i polecam pójść na nie osobom, które mają problem z wiarą w siebie, brakuje im pewności siebie.”

„Dzisiaj, klasa 3b była na spotkaniu z motywatorem Michałem Zawadką. Nauczyliśmy się, jak ważny jestem JA sam i kontrola nad własnym życiem. Powinniśmy dążyć do celów i osiągnięć każdego dnia, aby spełniać swoje marzenia m.in., żeby zmieniać ocenianie na docenianie.”


Strona używa plików Cookies.
Skip to content