Categories
Aktualności Witryna szkoły

Nowa witryna liceum

Od 22 lipca 2019 r. uruchamiamy nową witrynę internetową Liceum. Znajdziesz u nas aktualności, zbiór niezbędnych informacji o funkcjonowaniu Liceum, aktualną ofertę edukacyjną i zasady naboru oraz cyfrową kronikę wydarzeń, która będzie uzupełniana w miarę następowania zdarzeń interesujących, ważnych i godnych zachowania w naszej pamięci.

Witryna wykorzystuje CMS (ang. Content Management System) WordPress, jest oparta o rozwiązania zapewniające wygodę, dostępność i porządek informacyjny. Informacje są przejrzyście przedstawione, podane w wygodnej formie i dostępne dla urządzeń mobilnych. Wytwarzając witrynę zwrócono uwagę na standard WCAG (ang. Web Content Accessibility Guidelines), co uczyniło schemat kolorystyczny bardziej kontrastowy, a witrynę przystępniejszą graficznie dla osób niepełnosprawnych. Nowa witryna WWW Liceum wychodzi naprzeciw wymaganiom kształtowanym od września 2019 r. przez przepisy prawa wobec nowopowstających witryn internetowych, zmniejszając ryzyko wykluczenia cyfrowego.

Jak każdy produkt, także nowa witryna Liceum nie jest doskonała i może zawierać błędy. Jeżeli dostrzeżesz błąd, napisz pod adres wow@logarwolin.edu.pl opisując okoliczności pojawienia się błędu i komunikat błędu, jaki został wyświetlony.

Statyczne archiwum witryny WWW Liceum z lat 2007-2019 jest dostępne do pobrania pod adresami:
1. http:////logarwolin.edu.pl/archiwum2019/LO/LOGarwolin.exe
(samorozpakowujące się archiwum WinRAR)
2. http:////logarwolin.edu.pl/archiwum2019/LO/LOGarwolin.zip
(archiwum typu WinZIP)

Zapraszamy do korzystania z naszej nowej witryny!


Strona używa plików Cookies.
Skip to content