Otrzęsiny na Długiej

Tradycji stało się zadość. Dobra zabawa, nieschodzący z twarzy uśmiech, kreatywność i pomysłowość organizatorów – klasy drugie wraz z wychowawcami – tak w kilku słowach można podsumować tegoroczne otrzęsiny.

Kaja Tuszyńska, uczennica klasy drugiej wspomina:

W poniedziałek 18 października 2021 r. klasa IIA wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Żak otrząsnęła młodszych kolegów z klasy IA, których również wspierał wychowawca, p. Andrzej Szarek. Pierwszoklasiści rywalizowali w sześciu konkurencjach, w których musieli wykazać się pomysłowością, zdolnościami wokalnymi i sprawnością fizyczną. Był test znajomości naszej szkoły, quiz muzyczny, test sprawnościowy, konkurs karaoke, a na koniec przysięga otrzęsinowa i belgijka.

Z kolei otrząsani – uczniowie klas pierwszych relacjonowali:

Podczas otrzęsin czułyśmy się bardzo komfortowo. Panowała miła atmosfera. Klasa IIa przyjęła nas z wielką otwartością i pozytywnym nastawieniem.

Dominika i Ania, kl. Ia

Otrzęsiny były wielkim przeżyciem integrującym naszą klasę. Wszystko było fantastyczne, jednak najbardziej podobało mi się karaoke i quiz o szkole.

Maciej Lewandowski, kl. Ia

Otrzęsiny były super. Pojawiło się wiele kreatywnych zabaw i konkursów. Najbardziej podobało mi się karaoke w grupach. Uważam, że to świetny pomysł na integrację klas.

Uczennica klasy Ia

To była świetna okazja do popisania się naszymi artystycznymi możliwościami. Wspólnie z klasą uznaliśmy, że to był wspaniały dzień, dzięki któremu poczuliśmy się nieco pewniej w szkole. Wiemy też, że za rok czeka nas sporo pracy przy organizacji następnych otrzęsin.

Aleksander Korgol, kl.Ie