Pomóżmy Pani Agacie Goliszewskiej!

W kwietniowy wieczór 2021 roku doszło do nieszczęśliwego wypadku, który zmienił życie Pani Agaty i jej rodziny…

Wszystko za sprawą łosia, który nagle wtargnął na jezdnię tuż pod koła ich samochodu. Nikt nie byłby w stanie uniknąć tego zderzenia. Najciężej w tym wypadku ucierpiała Agata, mama trójki dzieci.
Najpierw była walka o życie i dwumiesięczny pobyt na OIOM-ie. Diagnoza: przerwanie rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym, co oznacza paraliż wszystkich kończyn.
Agata, dla której największą wartością zawsze była rodzina i praca, nie poddała się i natychmiastowo podjęła walkę. Od tamtego czasu szereg specjalistów pracuje nad tym, by choć częściowo odzyskała sprawność.
Ta codzienna walka jest bardzo kosztowna. Oprócz rehabilitacji Agata wymaga również opieki 24h/dobę, co generuje dodatkowe koszty. Miesięczny koszt leczenia to około 20 tys. złotych i mocno przewyższa możliwości finansowe rodziny.

Pomóżmy Pani Agacie Goliszewskiej!

Każda wpłacona złotówka ma znaczenie!
Teraz musi zawalczyć o odzyskanie sprawności w dłoniach i dlatego tak ważna jest dalsza rehabilitacja.

Szkolne Koło Caritas nr 95 włącza się w zbiórkę, by wesprzeć Mamę naszych uczniów – Bartosza i Miłosza!
18 marca 2023 r. – podczas Dnia Otwartego
21 marca 2023 r. – podczas „Józefinek”