Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

W środę 1 września 2021roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Progi naszego liceum przekroczyli kolejni już uczniowie rozpoczynający naukę w systemie czteroletnim. W związku z utrzymującą się sytuacją epidemiczną uroczysta inauguracja dla pierwszaków pod przewodnictwem dyrektor szkoły Joanny Ostrowskiej z udziałem dyrektor wydziału edukacji Justyny Maszkiewicz odbyła się w dużej sali gimnastycznej, natomiast pozostali uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Podczas spotkania z uczniami klas pierwszych zwrócono uwagę na nowe zasady bezpieczeństwa oraz reżim sanitarny na terenie szkoły. Pierwszoklasiści mieli również możliwość poznania swoich wychowawców oraz nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

Ostatnim punktem uroczystości była msza święta w kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego.