Categories
Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Mszą świętą w kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zainaugurowała  rok szkolny 2022/2023. Ze względu na liczne – w tym roku-  klasy pierwsze uroczystość  podzielono. Spotkania z wychowawcami dla uczniów klas drugich, trzecich i czwartych odbyły się w salach lekcyjnych o godzinie 8.00, natomiast dla uczniów klas pierwszych po mszy i po oficjalnej  uroczystości przed budynkiem szkoły.

Dyrektor Joanna Ostrowska w wystąpieniu skierowanym do uczniów klas pierwszych dziękowała za wybór naszej szkoły, podkreślając  ponad stuletnią tradycję placówki oraz wysokie wyniki na egzaminie maturalnym.

Następnie obecny na uroczystości sekretarz powiatu garwolińskiego Bartłomiej Kozyra odczytał w imieniu starosty Mirosława Walickiego list skierowany do uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, życząc, aby nauka w bieżącym roku szkolnym przyniosła uczniom realizację marzeń  a nauczycielom spokojną, jak również przynoszącą efekty pracę.

Na zakończenie dyrektor wyraziła nadzieję, że czteroletnia nauka w liceum przyniesie uczniom satysfakcję oraz pozwoli rozwijać ich talenty.


Strona używa plików Cookies.
Skip to content