Categories
Aktualności

Święta tuż, tuż…

Ostatnie dni przed Świętami Bożego Narodzenia upłynęły w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. W salach lekcyjnych odbywały się spotkania klasowe, za pośrednictwem  radiowęzła rozbrzmiewały kolędy, a szkoły hol ozdobiony został świątecznymi światełkami i piękną choinką.

W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną uczniowie mogli obejrzeć przedstawienie „Rozterki licealisty”. W spektaklu zostały pokazane problemy współczesnej młodzieży oraz możliwość ich pokonania w oparciu o wiarę w Chrystusa. Główne przesłanie stanowi zachętę do głębszego przeżycia uroczystości Bożego Narodzenia i zmian w życiu osobistym.
Po przedstawieniu dyrektor szkoły Joanna Ostrowska złożyła życzenia świąteczne wszystkim nauczycielom i uczniom. W imieniu społeczności szkolnej wystąpili: przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Jan Garwoliński oraz przewodniczący Szkolnego Koła Caritas nr 95 Karol Zatyka.

Spektakl, w którym wystąpili uczniowie klas 2a i 2e, został przygotowany pod opieką pani Elżbiety Misińskiej i ks. Michała Buczyńskiego. O oprawę muzyczną zadbał pan Andrzej Szarek, a dekoracje przygotowała sekcja plastyczna SK Caritas pod kierunkiem Marysi Śmietanki i Nikoli Nowaczewskiej z klasy IIa.


Strona używa plików Cookies.
Skip to content