Szkolne Koło Caritas

W dniu 28 listopada odbyła się uroczystość wręczenia legitymacji nowym członkom Szkolnego Koła Caritas nr 95 działającego przy naszej szkole. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną przygotowaną przez panią Ewę Pawełek. Zebrani  poznali najważniejsze fakty z życia bł. Carla Acutisa, przyszłego patrona naszej organizacji. O nastrojową oprawę muzyczną zadbał pan Andrzej Szarek. Uroczystość przygotowali dotychczasowi członkowie szkolnego koła pod opieką pani Elżbiety Misińskiej.

Nasze SKC nr 95 powiększyło się o 109 nowych wolontariuszy, którzy w tym dniu otrzymali legitymacje wręczane przez panią wicedyrektor Mariolę Kostyrę-Talarek. Życzymy im wiele zapału i wytrwałości w pomnażaniu dobra.