Szkolny Turniej Szachowy

W dniach 27 i 28 marca 2023 roku został rozegrany kolejny Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie. Rozgrywki otworzyła pani wicedyrektor szkoły  Mariola Kostyra-Talarek, życząc uczestnikom udanych startów i sukcesów.
Do rywalizacji przystąpiło 59 uczniów i 3 uczennice. Turniej przeprowadzony był systemem szwajcarskim na dystansie 12 rund.

Zwycięzcy rozgrywek szkolnych zakwalifikowali się do  Turnieju Szachowego dla Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego, który odbędzie się 29.03.2023 w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela w Żelechowie:
1. Mańkowski Dawid, kl.3e
2. Wiśniewski Piotr, kl.4e
3. Dzadz Dominik, kl.4c
4. Wojciechowski Jan, kl.3f

Na zakończenie zawodów dyrektor szkoły Pani Joanna Ostrowska podziękowała zawodnikom za liczny udział oraz wręczyła zwycięzcom turnieju pamiątkowe puchary i wszystkim uczestnikom  dyplomy.

Link do klasyfikacji końcowej:

Szkolny turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele: Sławomir Kot i Andrzej Frąckiewicz we współpracy z uczniami: Janem Garwolińskim i Maciejem Dziwiszkiem z klasy 3a.