Szkolny Turniej Szachowy

W dniu 23 marca 2022 roku został rozegrany Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie. Turniej otworzyła dyrektor szkoły Pani Joanna Ostrowska. Do rozgrywek przystąpiło 32 uczniów i 3 uczennice. Turniej przeprowadzony był systemem szwajcarskim na dystansie 6 rund.
Do Turnieju Szachowego dla Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego, który odbędzie się 31.03.2022 w Liceum Ogólnokształcącym w Żelechowie zakwalifikowali się uczniowie, którzy zajęli cztery pierwsze miejsca:
1.Mańkowski Dawid
2.Górski Jan
3.Połosak Marcin
4.Krzyśpiak Mateusz

Na zakończenie zawodów dyrektor szkoły podziękowała zawodnikom za udział oraz wręczyła zwycięzcom turnieju pamiątkowe puchary, a wszystkim uczestnikom dyplomy. Organizatorami przedsięwzięcia byli: pani Joanna Madej i pan Sławomir Kot.