Turniej piłki siatkowej

W dniu 26 kwietnia na sali gimnastycznej naszej szkoły  odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie. W zawodach brały udział dwie drużyny z naszego liceum, których opiekunem jest pan Andrzej Frąckiewicz oraz zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie, którego opiekunem jest pani Edyta Afrykańska.

Po zaciętej rywalizacji I miejsce wywalczył  zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2  w Garwolinie, II miejsce pierwsza drużyna naszej szkoły w składzie: Karolina Kucharska, Natalia Jabłońska, Ewelina Kucharska, Wiktoria Przybysz, Karolina Gruszczyńska, Martyna Głaszczka, natomiast III miejsce zajął drugi zespół naszego liceum w składzie: Martyna Trojanek, Klaudia Figielska, Oliwia Zając, Kinga Domienik, Ewelina Kucharska, Weronika Sosnowska.

Na koniec turnieju dyrektor szkoły Joanna Ostrowska wręczyła zespołom puchary za osiągnięte miejsca i życzyła dalszych sukcesów sportowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i dziękujemy zawodniczkom za walkę i zaangażowanie.