Wycieczka klasy 2c

28 kwietnia uczniowie klas: 2c,2d i 3d uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Piękna wiosenna pogoda spowodowała, że spacer po Łazienkach i Starówce był bardzo przyjemny. Wieczorem obejrzeliśmy spektakl muzyczny w Teatrze Syrena – „Rock of Ages”. Przenieśliśmy się w świat muzyki rockowej dzięki doskonałym artystom grającym na scenie. W zaskakującym, musicalowym wydaniu mogliśmy usłyszeć największe światowe przeboje Europe, Poison, Styx, Twisted Sister i innych gwiazd rocka lat 80. Po spektaklu uczniowie mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie z aktorami na scenie teatru. W przedstawieniu grała  absolwentka naszego liceum, a obsługą dźwięku w teatrze też zajmuje się nasz absolwent. Wrażeń było wiele.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w takich wydarzeniach kulturalnych.