Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Kolejny rok szkolny przeszedł do historii!

Dnia 24 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły odebrali świadectwa promujące ich do klasy programowo wyższej. Galowe stroje i czapki maciejówki wpłynęły na podniosły charakter uroczystości, która rozpoczęła się mszą świętą w kolegiacie.

– Miniony rok szkolny był czasem pełnym nowych doświadczeń i zdobytej wiedzy – podkreślała dyrektor Joanna Ostrowska. Na placu przed szkołą wręczono nagrody uczniom z wysokimi wynikami w nauce, reprezentującymi szkołę w konkursach, wyróżniającymi sięw działaniu na rzecz społecznościszkolnej oraz środowiska lokalnego. Dyrektor Joanna Ostrowska podziękowała za miniony rok szkolny uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, życząc jednocześnie udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Ostatnim etapem uroczystości było spotkanie z wychowawcami, podczas którego pozostali uczniowie otrzymali świadectwa.

Życzymy wszystkim beztroskich wakacji!