Psycholog szkolny
Anna Tudek

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuje w nurcie psychoterapii humanistyczno – doświadczeniowej wykorzystując elementy psychoterapii gestalt, terapii schematu. Ukończyłam psychologię na KULu, jak i Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Intra rekomendowaną przez PTP.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie pracy w obszarze wsparcia psychologicznego, pracy z osobami niedostosowanymi społecznie, jak i pracy w charakterze psychoterapeuty.
W trosce o jakość swojej pracy stale pogłębiam swoją wiedzę psychologiczną i terapeutyczną poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach. W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, zgodnej z kodeksami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
i Psychiatrycznego.Pracuję pod stałą superwizją, certyfikowanego superwizora PTP.

Zapraszam Cię do kontaktu jeśli:

• jesteś smutny, samotny, zagubiony
  • nic Ci się nie chce, nikt Ciebie nie rozumie
  • zastanawiasz się, czy wszystko z Tobą w porządku
  • doświadczasz trudności w relacjach z ważnymi dla Ciebie osobami
  • rówieśnicy Cię prześladują i gnębią
  • straciłeś kogoś bliskiego
  • chcesz zmienić coś w swoim życiu i nie wiesz jak
  •  chcesz się rozwijać – lepiej zrozumieć siebie, wzmocnić poczucie pewności siebie
    i wpływu na własne życie.
  • poszukujesz głębszego sensu w swoim życiu, bądź czujesz, że tracisz ten sens
  • masz ochotę porozmawiać z kimś życzliwym i podzielić się tym co dla Ciebie ważne.

Postaram Ci się towarzyszyć w szczególnym momencie Twojego życia, w których uznasz,
że potrzebujesz pomocy, czy szczerej, serdecznej rozmowy. Zależy mi na stworzeniu bezpiecznej, autentycznej relacji, w  której będziesz mógł wyrazić to, co głęboko czujesz, a ja pomogę Ci zrozumieć dlaczego jest, tak jak jest. Wierzę, że relacja terapeutyczna jest najważniejszym fundamentem zmiany w procesie psychoterapii.

Zapraszam serdecznie również rodziców i nauczycieli na konsultacje i spotkania indywidualne do gabinetu pedagoga i psychologa, jak i do kontaktu telefonicznego (25) 682 27 54 wew. 38 oraz za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.