Aktualności Konkursy

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Konstytucji i Samorządzie Terytorialnym „Tędy na Prawo”

20 listopada 2020 r. 35- osobowa reprezentacja uczniów naszego liceum wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Konstytucji i Samorządzie Terytorialnym „Tędy na Prawo” organizowanym przez Fundację Togatus Pro Bono.

Do finałowego etapu zakwalifikowało się dziesięciu uczestników z całej Polski, wśród których znalazły się uczennice z klasy 3a:

1. Blachowicz Zofia
2. Bożek Natalia
3.Górska Gabriela
4. Górska Matylda
5.Skoczylas Julia

W najbliższym czasie kolejne zmagania dziewcząt. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników rozgrywki finałowe odbędą się w formie zdalnej przy pomocy narzędzia gwarantującego łączność audiowizualną.

Pierwsza trójka finalistów uzyskuje nie tylko satysfakcjonujące tytuły zwycięzców, ale także cenne nagrody rzeczowe oraz możliwość odbycia 3 – miesięcznego stażu we wskazanej przez organizatorów kancelarii prawnej!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Szkolny opiekun konkursu – Emilia Piętka