Godzina dostępności nauczyciela dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2023/24

Lp.Nazwisko i imię nauczyciela dzień tygodnia, godzina
1.Ostrowska Joannaśroda, 15.05 – 16.05
2.Kostyra – Talarek Mariolapiątek, 14.30 – 15.30
3.Anczarska Monikaponiedziałek, 16.00-17.00 
4.Buczyński Michałwtorek, 14.15 -15.15
5.ks. Celej Michałczwartek, 14.15-15.15
6.Czajka Nataliawtorek, 15.05 – 16.05
7.Frąckiewicz Andrzejpiątek, 15.30 – 16.30
8.Frączek Kamilponiedzałek, 14.15-15.15
9.Frelik Dominikwtorek, 7.00-8.00, s.12
10.Gałązka Ewaponiedziałek, 15.10-16.10, s. 24
11.Gałązka Marcinwtorek, 15.05-16.05
12.Jacak – Pokraka Małgorzatawtorek, 16.00-17.00
14.Jaworska Katrzynawtorek, 15.00-16.00
15.Jędrych Mariola wtorek, 15.05-16-05
16.Kędziorek Krzysztofponiedziałek, 15.10-16.10
17.Koronka- Szpyruk Anetawtorek, 15.05-16.05
18.Kosińska Katarzynaponiedziałek, 14.15-15.15 
19.Kot Sławomirczwartek, 16.15-17.15
20.Kotlarska Elzbieta poniedziałek, 14.15-15.15
21.Kotowska Anna wtorek, 14.15-15.15
22.Kowal Dariuszponiedziałek, 15.05-16.05
23.Krupa Agnieszkaponiedziałek, 14.15-15.15
24.Kuźbida Robertpiątek, 15.05-15.20                 
25.Kuźnia Joannawtorek, 15.05-16.05
26.Lipińska Katarzynaponiedziałek, 16.00-17.00
27.Maczkowska Agnieszka poniedziałek, 16.00-17.00, s. 37
29.Michalik Agnieszka środa, 15.05-16.05
30.Misińska Elżbietaczwartek, 15.10-16.10
31.Mitkowska Sylwiapiątek, 15.05-16.05
32.Nowak Ewelinaponiedziałek, 7.00-8.00
33.Pasik Edytaczwartek, 14.30-15.30
34.Patynowska – Gendek Annaponiedziałek, 14.30-15.30
35.Pawełek Ewa czwartek, 8.50-9.50
36.Piętka Emiliaczwartek, 15.05-16.05
37.Pracz Marcinczwartek, 15.05 – 16.05
38.Prożych Anetapiątek, 15.05 – 16.05
39.Radzik Karolinapiątek, 7.45-8.45
40.Ratajczak Rafałpiątek, 11:35-12:45
41.Robakowski Piotrczwartek, 16.00-17.00
42.Rybicka Beataśroda, 15.05-16.05
43.Sobiech Małgorzatawtorek, 15.05-16.05
44.Spasińska Anna poniedziałek 7:00 – 8:00 
45.Syrek Sławomirponiedziałek, 16.00-17.00
46.Szarek Andrzejponiedziałek, 15.05-16.05
47.Szarek Danuta środa, 15.10-16.10
48.Thel Annawtorek, 14.20-15.20
49.Tudek Anna czwartek, 15.30 – 16.30
50.Walenda Jadwigaczwartek, 13.30-14.30
51.Wawer Wojciechpiątek, 7.00-8.00
52.Wielgosz Agnieszkawtorek, 08.00-09.00
53.Wilbik Joannaponiedziałek, 7.45-8.45
54.Wrona Renata wtorek, 16.00-17.00
55.Żak Agnieszkawtorek, 15.05-16.05
Strona używa plików Cookies.
Skip to content