Godzina dostępności nauczyciela dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2022/23

LP
Nazwisko i imię nauczyciela
nauczany przedmiot
dzień tygodnia godzina
1. Ostrowska Joanna
wiedza o społeczeństwie, historia
poniedziałek 14.25 – 15.25
2. Kostyra – Talarek Mariola
informatyka
poniedziałek 15.00 – 16.00
3. Anczarska Monika
pedagog specjalny
piątek 16.00 – 17.00
4. Bieńko Jolanta
język rosyjski
wtorek 15.00 – 16.00
5. Błażejczyk Katarzyna
język polski
czwartek 15.05 – 16.05
6. ks. Buczyński Michał religia czwartek 13.30 – 14.30
7. ks. Celej Michał religia wtorek 14.20 – 15.20
8. Cendrowska Bożena język angielski czwartek 07.00 – 08.00
9. Czachorowska Bernadetta geografia poniedziałek 15.05 – 16.05
10. Frąckiewicz Andrzej wychowanie fizyczne wtorek 15.00 – 16.00
11. Gałązka Ewa historia, historia i teraźniejszość poniedziałek 15.00 – 16.00
12. Gałązka Marcin matematyka wtorek 14.15 – 15.15
13. Jacak – Pokraka Małgorzata etyka, podstawy przedsiębiorczości wtorek 14.10 – 15.10
14. Jaskuła Hanna biologia czwartek 14.20 – 15.20
15. Jaworska Katarzyna chemia środa 15.05 – 16.05
16. Jędrych Mariola język angielski wtorek 16.00 – 17.00
17. Kędziorek Krzysztof fizyka środa 15.10 – 16.10
18. Kosińska Katarzyna informatyka wtorek 15.00 – 16.00
19. Kot Sławomir wychowawca świetlicy wtorek 16.00 – 17.00
20. Kotlarska Elżbieta nauczyciel bibliotekarz poniedziałek 14.20 – 15.20
21. Kotowska Anna edukacja dla bezpieczeństwa, historia poniedziałek 15.30 – 16.30
22. Kowal Dariusz wychowanie fizyczne środa 15.05 – 16.05
23. Kowalczyk – Bartnik Katarzyna język hiszpański środa 15.05 – 16.05
24. Krupa Agnieszka matematyka środa 15.10 – 16.10
25. Kuźnia Joanna język angielski wtorek 16.00 – 17.00
26. Kwapisz Wojciech język angielski wtorek 15.05 – 16.05
27. Lenicka Zofia wychowanie fizyczne wtorek 15.10 – 16.10
28. Lipińska Katarzyna nauczyciel bibliotekarz poniedziałek 16.15 -17.15
29. Liszewska Aleksandra biologia wtorek 15.00 – 16.00
30. Łukasik Marta język niemiecki poniedziałek 15.15 – 16.15
31. Łykus Justyna fizyka, chemia piątek 14.20 – 15.20
32. Maczkowska Agnieszka język polski czwartek 14.20 – 15.20
33. Madej Joanna matematyka środa 13.30 – 14.30
34. Michalik Agnieszka wychowanie fizyczne poniedziałek 15.00 – 16.00
35. Misińska Elżbieta religia środa 14.20 – 15.20
36. Mitkowska Sylwia język polski poniedziałek 15.05 – 16.05
37. Pasik Edyta język polski piątek 14.15 – 15.15
38. Patynowska – Gendek Anna pedagog szkolny poniedziałek 16.00 – 17.00
39. Pawełek Ewa historia, historia i teraźniejszość środa 15.05 – 16.05
40. Piętka Emilia wiedza o społeczeństwie, historia, historia i teraźniejszość wtorek 15.05 – 16.05
41. Pracz Marcin informatyka poniedziałek 07.00 – 08.00
42. Radzik Karolina język angielski, język rosyjski wtorek 07.00 – 08.00
43. Ratajczak Rafał język angielski wtorek 07.00 – 08.00
44. Rybicka Beata język angielski poniedziałek 13.25 – 14.25
45. Sobiech Małgorzata biologia, chemia poniedziałek 07.30 – 08.30
46. Soćko Lidia wiedza o społeczeństwie wtorek 13.30 – 14.30
47. Spasińska Anna matematyka środa 07.45 – 08.45
48. Szarek Andrzej muzyka poniedziałek 14.20 – 15.20
49. Szarek Danuta język francuski poniedziałek 15.05 – 16.05
50. Szczęsny Dariusz geografia piątek 15.05 – 16.05
51. Thel Anna język angielski wtorek 14.15 – 15.15
52. Tudek Anna psycholog środa 16.30 – 17.30
53. Walenda Jadwiga wychowanie fizyczne środa 15.05 – 16.05
54. Wawer Wojciech informatyka wtorek 07.00 – 08.00
55. Wesołowska Karolina matematyka piątek 15.05 – 16.05
56. Wilbik Joanna język angielski piątek 17.00 – 18.00
57. Wrona Renata geografia środa 15.05 – 16.05
58. Żak Agnieszka język polski wtorek 14.15 – 15.15
Strona używa plików Cookies.
Skip to content