Akcja Honorowego Krwiodawstwa

W dniu 12 kwietnia 2024r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej Akcji Honorowego Krwiodawstwa. W nowym Centrum Krwiodawstwa w Garwolinie mogliśmy oddać cząstkę siebie w darze życia dla życia. Grupa uczniów z klas: 3b, 3c, 4a, 4c, 4e, 4f postanowiła pokonać lęk i ból, aby obdarować kogoś potrzebującego ratunku, zdrowia czy życia. To wspaniały gest i postawa zasługująca na uznanie i podziękowanie – dzięki takim ludziom dobrej woli z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość i czuć się bezpiecznie.

Po dokonaniu wszelkich formalności i pozytywnej kwalifikacji lekarskiej można było zasiąść wygodnie w fotelu i oddać krew, nagrodą jest odrobina słodyczy w postaci pakietu 8 tabliczek czekolady i satysfakcja.

Organizatorem i koordynatorem akcji była pani Anna Kotowska, która serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom akcji i zaprasza do kontynuowania dawstwa krwi.