Categories
Aktualności

Dzień Otwarty 2023

Dzień Otwarty dla kandydatów klas ósmych i ich rodziców przebiegł zgodnie z planem, a efekty współodpowiedzialności uczniów naszej szkoły były nieocenione. To oni wcielili się w rolę przewodników oprowadzających kolegów i koleżanki po labiryntach korytarzy szkolnych. W każdej sali na gości czekali nauczyciele – prezentujący konkretną ofertę edukacyjną – którzy dzięki pomocy uczniów organizowali loterie, testy umiejętności, pokazy, warsztaty i eksperymenty.
Już przed 9.00 szkoła zaczęła tętnić życiem. Na górnym holu oprócz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na gości czekał słodki poczęstunek. Można było również upamiętnić swoją obecność autografem na specjalnie przygotowanej w tym celu tablicy, dołączyć do karaoke, potańczyć, uczestniczyć w pokazach chemicznych, obejrzeć wystawy tematyczne, sprawdzić swoje umiejętności polonistyczne, matematyczne i językowe.
Przeznaczony na Dzień Otwarty czas minął bardzo szybko. Mamy nadzieję, że wkrótce kandydaci klas ósmych staną się uczniami naszej szkoły!


Strona używa plików Cookies.
Skip to content