Festyn charytatywny

W dniu 19 listopada przy Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie odbył się festyn charytatywny zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas nr 95, działające w naszej szkole. Miał on na celu pozyskanie środków finansowych, by pomóc Pani Annie Mikulskiej – byłej nauczycielce naszej szkoły, która znalazła się w trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej.
Po każdej Mszy św. chętni nauczyciele i uczniowie sprzedawali ciasto i zabawki oraz losy loterii fantowej. Na Mszy św. o godz.12 młodzież naszej szkoły przygotowała oprawę liturgiczną, następnie odbył się koncert piosenki religijnej. Utwory wykonali: Aleksandra Jakubaszek, Emilia Cieplińska, Maja Kondej oraz nasi absolwenci: Klara Walicka i Mateusz Biernacki.

Pani Anna Mikulska, Dyrekcja, Nauczyciele i cała społeczność szkolna dziękują wszystkim Darczyńcom I Ofiarodawcom. Dochód z Festynu – 14406,12 zł umożliwi sfinansowanie kosztów leczenia i rehabilitacji Pani Anny przez okres dwóch miesięcy.

Patronat nad wydarzeniem sprawowało Katolickie Radio Podlasie oraz portal Podlasie24.pl.