Koźmiński Trio Basket

Turniej koszykówki 3×3  Koźmiński Trio Basket organizowany przez Akademię Leona Koźmińskiego przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich.  W tegorocznych rozgrywkach – 9 marca – wzięło udział ponad 120 zespołów młodych koszykarzy z Warszawy i okolic.

W 20-stej edycji imprezy, pod opieką trenera Dariusza Kowala, uczestniczyli uczniowie naszego liceum.

Zespół I (bilans w grupie: 6 wygranych, 5 przegranych) w składzie: Sabak Oskar, Kaczyński Mikołaj, Tobiasz Marcin, Zając Szymon.

Zespół II (bilans w grupie: 8 wygranych, 3 przegrane) w składzie: Szczekutek Piotr, Teperek Sebastian, Talar Piotr, Piecek Krystian. Wszystkim uczestnikom turnieju towarzyszyła niezapomniana atmosfera, zacięta rywalizacja na parkiecie i moc wrażeń, a do tego pokazy wsadów i freestyle’u koszykarskiego.