Licealiści w Polskim Radio

Dnia 7 czerwca uczniowie z klas IIIe oraz Ig uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Na początku dotarliśmy do zoo, w którym mieliśmy okazję pospacerować i podziwiać piękne okazy zwierząt. Następnie mieliśmy możliwość wspaniałej zabawy na trampolinach pod bacznym okiem instruktora. Ostatnim, a zarazem niesamowitym punktem wycieczki była możliwość zwiedzenia i zapoznania się z historią Polskiego Radia. Obserwowaliśmy, a nawet na żywo uczestniczyliśmy w audycji, która wybrzmiewała w Polskim Radio Dzieciom. Udało nam się pozdrowić nasze Liceum z Długiej. Byliśmy także w Studio Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.
Opiekunami wycieczki byli wychowawcy klas: pani Ewa Pawełek oraz pani Mariola Jędrych.