Categories
Aktualności

LO Garwolin najlepsze w Regionie Siedleckim w pływaniu

We wtorek, 28 marca,  w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim  odbyły się mistrzostwa regionu siedleckiego  w pływaniu. Były to bardzo udane starty dla naszych pływaczek i pływaków. Zarówno w startach indywidualnych jak i sztafetach nasi zawodnicy nie dali szans swoim rywalom. Nasi pływacy zdobyli łącznie w startach indywidualnych 8  medali indywidualnych i dwa złota w sztafetach.

Bezkonkurencyjne okazały się  nasze sztafety zarówno żeńska jak i męska, które zdobyły złote medale. Sztafeta kobiet na dystansie 4x50m w składzie Gabriela Michalec, Karolina Makulec, Alicja Kędziorek i Jagoda Jonak nie dały szans innym szkołom i zajęły pierwsze miejsce z wynikiem 2,01,65, poprawiając czas z mistrzostw powiatu.

Także sztafeta męska na dystansie 4x50m w składzie Miłosz Kaczorowski, Antoni Sprzęczka, Wojciech Grzegrzółka, Tomasz Grzegrzółka była bezkonkurencyjna i z wynikiem 1,48,03 zdobyła złoty medal, poprawiając czas z mistrzostw powiatu.