Categories
Aktualności

„Młodzi dla Niepodległej”

9 listopada w Dworku w Miętnem odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej „Młodzi dla Niepodległej” zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie oraz Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice przygotowane przez pana Andrzeja Szarka, nauczyciela muzyki – Emilia Cieplińska (kl. 1b), Gabriela Stanek (kl. 2g), Antonina Jenżak (kl. 3d).

Celem festiwalu było promowanie wartości patriotycznych, prezentacja dorobku artystycznego solistów, inspirowanie wykonawców do dalszych poszukiwań, doskonalenie warsztatu, konfrontacja oraz aktywizacja środowisk twórczych.

Uczennice naszego liceum zaprezentowały zapadające w pamięć utwory zdobywając wysokie miejsca: Antonina Jenżak wyśpiewała grand prix festiwalu, a Gabriela Stanek II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Strona używa plików Cookies.
Skip to content