Naukowo i kulturalnie…

28 listopada 2023 roku uczniowie z klas 2b, 2g i 3b pod opieką pani Małgorzaty Jacak-Pokraki, pani Marioli Jędrych, pani Natalii Czajki oraz pani Elżbiety Kotlarskiej pojechali na wycieczkę do Warszawy. Odwiedzili Muzeum Narodowe, gdzie mieli okazję zobaczyć między innymi wystawę prac legendarnego Pablo Picasso. Po przerwie na posiłek w Złotych Tarasach uczniowie wraz z opiekunkami zwiedzili muzeum polskiej noblistki, Marii Skłodowskiej-Curie, a następnie udali się do Pijalni Czekolady Wedel na chwilę słodkiej przyjemności. Wybrali się również na spacer po Starym Mieście, aby nacieszyć oczy pięknym widokiem wieczornej, oświetlonej Warszawy. Ostatnim punktem wycieczki był Teatr Muzyczny ROMA, gdzie uczniowie mieli przyjemność obejrzeć musical „We will rock you”, w którym wykorzystano piosenki zespołu Queen.
Był to dzień pełen niesamowitych wrażeń i spotkań z kulturą.

Michalina Mianowska, klasa 2g