Categories
Aktualności

Pływacy najlepsi w powiecie

W dniu 19 marca na Pływalni Miejskiej Garwolanka, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu. Nasi pływacy byli bezkonkurencyjni – zdobyli 15 medali, w tym 7 złotych, 4 srebrne i 4 brązowe.

Złoci medaliści: Gabriela Michalec 50m stylem dowolnym, 50m stylem grzbietowym, Tomasz Grzegrzółka 50m stylem dowolnym, 50m stylem klasycznym, Jagoda Jonak 50m stylem klasycznym,

Srebrne medale wywalczyli: Miłosz Kaczorowski 50m stylem dowolnym, 50m stylem grzbietowym, Gabriela Michalec 50m stylem klasycznym, Kaja Szczypek 50m stylem grzbietowym.

Brązowe medale zdobyli: Jagoda Jonak 50m stylem dowolnym, Bartosz Goliszewski 50m stylem klasycznym.

Na zakończenie zwodów odbyły się wyścigi sztafet 4×50 m stylem dowolnym. Nasza szkoła wystawiła po dwie drużyny w kategorii męskiej i dwie w kategorii kobiet. Zarówno drużyna męska jaki kobieca okazały się  najlepsze, pierwsze drużyny wywalczyły złote medale, a drugie zespoły  medale brązowe.

Składy sztafet:

Pierwsza drużyna kobieca w składzie: Gabriela Michalec, Jagoda Jonak, Kaja Szczypek, Amelia Baran

Druga drużyna kobieca w składzie: Natalia Witak, Oliwia Jędrzejewska, Alicja Kędziorek, Izabela Kałaska.

Pierwsza drużyna męska w składzie: Tomasz Grzegrzółka, Miłosz Kaczorowski, Wojciech Grzegrzółka, Bartosz Goliszewski

Druga drużyna męska w składzie: Miłosz Goliszewski, Jan Wojciechowsi, Nikodem Pyza, Antoni Błażejczyk.

Dziękujemy i gratulujemy naszym pływakom. Życzymy dalszych sukcesów w zawodach regionu siedleckiego.