Podwójne święto

Dnia 1 czerwca obchodziliśmy w szkole podwójne święto – Dzień Dziecka oraz Dzień Sportu. Integracja międzyklasowa przybrała formę zawodów sportowych, które przyniosły wiele zaskakujących niespodzianek.
Rozgrywano równocześnie turniej piłki koszykowej w sali gimnastycznej, który sędziował pan Dariusz Kowal oraz turniej piłki nożnej na boisku szkolnym sędziowany przez pana Andrzeja Frąckiewicza.
Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:
piłka koszykowa :
I m. – klasa IIIf
II m. – klasa IIc
III m. – klasa IIIc

piłka nożna:
I m. – klasa IIIf
II m. – klasa IIe
III m. – klasa Ig

Ten dzień przebiegł w przyjaznej atmosferze, a współzawodnictwo fair play, dobra zabawa zawodników i kibiców sprawiły, że z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu akcje.
Za przygotowanie Dnia Sportu dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego – pani Agnieszce Michalik, panu Andrzejowi Frąckiewiczowi i panu Dariuszowi Kowalowi.