Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

29 marca w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela w Żelechowie odbył się drużynowy Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. W turnieju brało udział 7 szkół z powiatu. Rozgrywki przeprowadzone były systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund oraz tempem 10 minut  plus 5 sekund po wykonaniu każdego ruchu dla zawodnika.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dawid Mańkowski z kl.3e, Piotr Wiśniewski z kl.4e, Dominik Dzadz z kl.4c i Jan Wojciechowski z kl.3f. Licealistom towarzyszył pan Marcin Gałązka, nauczyciel matematyki i pasjonat gry w szachy. W klasyfikacji końcowej nasi zawodnicy zajęli drużynowo 3 miejsce, natomiast Dawid Mańkowski 3 miejsce indywidualnie. Zwycięskie szkoły i triumfujący zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami i pamiątkowymi dyplomami.

Gratulujemy naszym reprezentantom!

Link do artykułu ze szczegółowymi wynikami: