Categories
Aktualności

PROCES REKRUTACJI

rekrutacja

17 maja 2021 rozpoczyna się proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Marzec i kwiecień to czas, kiedy Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych poszukują informacji o ofertach szkół, w których mogą kontynuować naukę. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

W tym roku bezpośrednie spotkania w murach szkoły z uwagi na pandemię nie są możliwe. Uczymy się zdalnie, dlatego też spotkania z Uczniami szkół podstawowych musimy przenieść
do świata wirtualnego.

W ciągu trzech tygodni udało nam się spotkać z uczniami ponad dwudziestu szkół podstawowych, funkcjonujących w Garwolinie oraz na terenie całego powiatu garwolińskiego. Podczas spotkań online uczniowie klas ósmych mogli poznać ofertę edukacyjną naszej szkoły, zasady rekrutacji na rok szkolny 2021/2022, a także tradycje i atmosferę liceum na Długiej.

Za przygotowanie i przeprowadzenie spotkań dziękujemy nauczycielom – pani Małgorzacie Jacak-Pokrace, pani Annie Patynowskiej-Gendek, pani Renacie Wronie oraz uczniom – Amelii Baran (2a), Natalii Brodowskiej (2c), Kai Całka (2a), Gabrieli Dziwiszek (2a), Julii Kalinowskiej (2a), Zuzannie Piecek (2a), Jakubowi Trzpilowi (2a).

Uczniom klas ósmych życzymy powodzenia na zbliżających się egzaminach.

Do zobaczenia na Długiej!


Strona używa plików Cookies.
Skip to content