Szkolny konkurs literacko-plastyczny

W naszej szkole na przełomie października i listopada 2023 roku został zorganizowany i przeprowadzony szkolny konkurs literacko-plastyczny pt. ,,II wojna światowa  we wspomnieniach….”, którego celem była popularyzacja wiedzy o II wojnie światowej, a także rozbudzanie zainteresowań historią. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty – zarówno literackie, jak i plastyczne.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród miało miejsce w grudniu 2023 r. Lista nagrodzonych:

Kategoria literacka:

I miejsce  –  Zając Karolina – klasa IV a
II miejsce  – Pietryka Karolina – klasa III b
III miejsce – ex aequo: Duchna Zuzanna oraz Maciejewska Maja z klasy III b

W tej kategorii jury wyróżniło także uczennicę klasy IIa – Wesołowską Natalię

Kategoria plastyczna :

I miejsce  : Osiak Weronika – klasa III b
II miejsce : Sikorska Gabriela – klasa Ia
III miejsce ex aequo: Biernacka Zuzanna – II d oraz Piłka Katarzyna z klasy IIg.

Szkolny konkurs odbył się w ramach Narodowego  Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Koordynatorem konkursu były nauczycielki z biblioteki  szkolnej: pani Elżbieta Kotlarska oraz pani Katarzyna Lipińska wraz z nauczycielką historii – panią  Ewą Pawełek.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za podjętą pracę, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.