Categories
Aktualności

Targi Edukacji i Pracy

30 maja 2023 w hali sportowej CSiK odbyły się Targi Edukacji i Pracy Powiatu Garwolińskiego zorganizowane pod patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego i Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie. Targi skierowane były do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, młodzieży szkolnej i absolwentów szkół podstawowych planujących przyszłość zawodową, osób zamierzających zmienić lub podnieść kwalifikacje.
Uczestnicy, odwiedzając stoiska lokalnych firm, instytucji, uczelni wyższych oraz szkół prowadzonych przez Powiat Garwoliński, mogli zapoznać się z ofertami pracy i kształcenia, poznać wymagania pracodawców oraz dowiedzieć się, jakie umiejętności i kwalifikacje są najbardziej poszukiwane na lokalnym rynku pracy. Uczniowie, którzy nadal zastanawiają się nad wyborem szkoły mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi.
Nasze liceum na stoisku przygotowanym na tę okazję zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną skierowaną do ósmoklasistów i ich rodziców. Zainteresowani mogli między innymi obejrzeć pokazy chemiczne i makiety geograficzne, wziąć udział w quizie literackim, zrobić sobie zdjęcie w szkolnej foto-ramce i porozmawiać z licealistami.


Strona używa plików Cookies.
Skip to content