Categories
Aktualności

Wycieczka do Warszawy…. czyli coś dla ciała i coś dla ducha

W pierwszym dniu grudnia wybraliśmy się na wycieczkę edukacyjną. Realizację programu rozpoczęliśmy od obejrzenia profesjonalnego spektaklu profilaktycznego, pt. „Dragi donikąd…”, który został wystawiony na deskach Teatru Kamienica. Przedstawienie w sposób przystępny, ciekawy i poruszający przekazało nam rzetelną  wiedzę na temat zagrożeń wynikających z używania substancji psychoaktywnych, w tym dopalaczy.

Po spektaklu, poruszeni finałem opowieści, ostudziliśmy nasze emocje podczas spaceru na Stare Miasto, gdzie rozgrzewaliśmy nasze serca podziwiając okazałe wnętrza Zamku Królewskiego. Przy okazji skorzystaliśmy z kiermaszu bożonarodzeniowego, gdzie nasyciliśmy nasze oczy widokiem pięknych rękodzieł i rozgrzewaliśmy się ciepłymi oscypkami, gorącą herbatą i innymi smakołykami.

Ostatnim punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Królewskiego Ogrodu Świateł przy Pałacu Wilanowskim. W osłonie nocy mogliśmy podziwiać przepiękny spektakl finezyjnych światełek, posłuchać uroczego koncertu świetlnej fontanny oraz udać się w podróż pełną marzeń w pachnącym, zimowym ogrodzie różanym.

Podczas wycieczki towarzyszyły nam panie Katarzyna Jaworska, Monika Anczarska, Katarzyna Lipińska i Danuta Szarek.

Klasa 2c i klasa 2d


Strona używa plików Cookies.
Skip to content