Aktualności Konkursy

Zwolnieni z Teorii

Zwolnieni z Teorii to praktyczna ogólnopolska olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne.

Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji, rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.

Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie z naszej szkoły: Alicja Błażejczyk, Kinga Domienik, Aleksandra Hawryluk, Aleksandra Jakubaszek, Natalia Kondej, Bartosz Kuźnia, Jakub Liszewski, Szymon Matryba, Zuzanna Ochnio, Zofia Trzaskowska, Karolina Słabuszewska, Ewa Wachowicz, przeszli do kolejnego etapu olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

Przed uczestnikami olimpiady jeszcze 3 etapy realizacji zadań.

Szkolnemu opiekunowi projektu pani Agnieszce Krupie gratulujemy innowacyjnego podejścia do nauczania oraz wspierania uczniów w rozwijaniu kompetencji przyszłości.